KategoriePrzyczepy kampingowe

Najlepsze przyczepy kampingowe typu teardrop w 2022

Jeśli jesteś weekendowym wojownikiem, który stara się podróżować w odległe i zaciszne miejsca, w które większość kamperów nie może wjechać, kamper teardrop może być najlepszym rozwiązaniem. Elastyczność jest jedną z największych zalet przyczepy teardrop. Ale czy naprawdę można cieszyć się biwakowaniem na tak małej przestrzeni?

Przyjrzyjmy się kilku najlepszym opcjom dla kamperów teardrop, a następnie zdecyduj, czy ten styl kempingu jest dla Ciebie. Zaczynamy!

Co to jest kamper teardrop?

Kamper teardrop jest bardzo lekki, dzięki czemu może go ciągnąć niemal każdy SUV. Ma kształt kropli wody z aerodynamicznym przodem, który zwęża się ku tyłowi. Jedną z cech charakterystycznych dla kamperów teardrop jest tylna klapa. Otwiera się ona, aby zapewnić miejsce na kuchnię na świeżym powietrzu. Wewnątrz jest wystarczająco dużo miejsca na miejsce do spania dla jednej lub dwóch osób.

Poniżej przedstawiamy najlepsze przyczepy campingowe typu teardrop w 2022!

1. Little Guy Max
Cena: 175 000 zł
Waga: 1365 kg
Długość: 6,4 metra

Kuchnia na świeżym powietrzu ma dużo miejsca na blacie, spiżarnię od podłogi do sufitu, zlew w stylu domowym i dwupalnikową kuchenkę ze szklanym blatem. Wewnątrz znajduje się łóżko typu queen size, które zapewnia wystarczającą ilość miejsca do spania dla dwóch osób. Little Guy Max jest wyposażony w łazienkę z prysznicem o wymiarach domowych.

2. iCamp Elite
Cena: 85 000 zł
Waga: 1075 kg
Długość: 4,3 metra

Kamper iCamp Elite jest w pełni laminowany i wzmocniony ramami z rurek aluminiowych. Wewnątrz znajduje się jednoczęściowa modułowa łazienka z prysznicem i toaletą. W nocy część jadalniana zamienia się w duże miejsce do spania. Model iCamp Elite jest dostępny w pomarańczowym lub niebieskim kolorze, co nadaje mu zabawny wygląd inspirowany stylem retro.

3. Sealander Camper
Cena: 128 800 zł
Waga: 550 kg
Długość: 4,6 metra

Sealander to innowacyjny, lekki pojazd, który jest przede wszystkim przyczepą kempingową, ale za pomocą kilku uchwytów i silnika zaburtowego zmienia się w miejsce do pływania i relaksu.
Do obsługi Sealandera nie jest potrzebna żadna specjalna licencja. Wystarczy wsunąć go do wody i łowić ryby, pływać, relaksować się w słońcu pod otwartym dachem, zjeść kolację przy świecach o zachodzie słońca lub robić wszystko, czego dusza zapragnie – na lądzie lub na wodzie!

4. The Meaner Bean
Cena: 115 000 zł
Waga: 
900 kg
Długość: 
4,3 metra

Dzięki zastosowaniu bezosiowego zawieszenia Timbren 3500 HD, Meaner Bean pozbawiony jest osi przelotowej, dzięki czemu prześwit od podłoża pozostaje taki sam od przodu do tyłu. Zapewnia ono również płynniejszą jazdę niż oś skrętna. Standardowe wyposażenie obejmuje łóżko typu queen size, izolowany sufit i 100-amperowy akumulator AGM. Istnieje wiele elementów wyposażenia dodatkowego, które sprawią, że podróż będzie jeszcze przyjemniejsza – od dziecięcej koi, przez suwaki skalne, po system natychmiastowego podgrzewania wody.

5. MINK 2.0
Cena: 99 000 zł
Waga: 
520 kg
Długość: 
4,3 metra

Mały z zewnątrz, ale przestronny wewnątrz, z dużym panoramicznym świetlikiem i okrągłymi oknami po obu stronach. Soczysty luksusowy materac typu queen size zapewnia dobry sen, a jednocześnie jest idealnym miejscem do obserwowania gwiazd. Dodatkowo, płócienne łóżko piętrowe dla małego dziecka, podwaja się jako przestrzeń do przechowywania. Przytul się i ciesz się dziką przyrodą jak nigdy dotąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Add to cart